Regulamin Forum Dyskusyjnego Polanestu

 1. Forum jest moderowane.

 2. Administrator Polanestu nie bierze żadnej odpowiedzialności prawnej za treści umieszczane na Forum Dyskusyjnym Polanestu. Każdy Użytkownik Forum Dyskusyjnego zamieszcza posty na własną odpowiedzialność.

 3. Forum Polanestu jest przeznaczone wyłącznie dla lekarzy-anestezjologów. NIE jest to forum dla pacjentów i ich rodzin. NIE jest to forum dla lekarzy innych specjalności, studentów medycyny, pielęgniarek (które b. cenię!) i ratowników medycznych.

 4. Używanie słów i zwrotów wulgarnych, powszechnie uznawanych za obraźliwe jest niedozwolone.

 5. Obrażanie w jakikolwiek sposób innych dyskutantów jest niedopuszczalne.

 6. Jeśli rozwijasz nowy temat - zobacz koniecznie, czy poruszany przez Ciebie wątek nie był już wcześniej omawiany.

 7. Swoje posty zamieszczaj w odpowiednich działach Forum, związanych tematycznie z Twoim postem. Nie wolno zamieszczać tego samego tematu / postu w różnych działach forum.

 8. Rozmawiamy sobie tutaj w języku polskim. Stosuj się proszę do jego zasad ortografii i gramatyki. Poprawnie, czytelnie i schludnie napisany post świadczy o Tobie i jest oznaką szacunku dla pozostałych dyskutantów... Jeżeli masz problemy z językiem polskim - zainwestuj w słownik języka polskiego lub w edytor tekstu z modułem sprawdzania pisowni.

 9. Jeśli masz prywatne pytanie do danej osoby z Forum - zapytanie kieruj na jej prywatny e-mail lub na PW.

 10. Niedopuszczalnym na Forum są wszelkie formy działalności komercyjnej lub mającej na celu reklamę i promocję firmową. Niedopuszczalne jest podawanie na forum nazw firm sprzedających sprzęt lub leki. Dopuszczalne natomiast jest podawanie takich informacji na e-maila i PW. Jeśli masz wątpliwości - skontaktuj się wcześniej z Adminem.

 11. Zaśmiecanie forum bezsensownymi wypowiedziami jest niedozwolone. Nie twórz postów typu "zgadzam się!" lub "też tak sądzę"...

 12. Niedopuszczalne jest używanie różnych nicków przez Użytkownika.

 13. Podanie fałszywych lub niekompletnych danych przy rejestracji równa się skreśleniu z listy użytkowników bez ostrzeżenia.

 14. Admin Polanestu może w każdej chwili zażądać od Użytkownika forum przedstawienia skanu dokumentów poświadczających, że Użytkownik jest lekarzem-anestezjologiem oraz skanu PWZ. Dotyczy to również osób w trakcie specjalizacji z an i it.

 15. Użytkownik Forum może zostać w każdej chwili z niego usunięty przez Admina Polanestu bez podania powodu.

 16. Konto użytkownika, które nie zostało zaktywowane w odpowiedni sposób zostaje usunięte po 14 dniach.

 17. O tym, czy potencjalny Użytkownik zostanie zarejestrowany i dopuszczony do korzystania z Forum decyduje ostatecznie Admin Polanestu; potencjalny Użytkownik może nie zostać zarejestrowany bez obowiązku podania przez Admina przyczyny.

 18. Kolory czerwony i ciemnoczerwony są kolorami Admina. Nie nadużywaj proszę kolorów i stylów w swoich postach.

 19. Nie tworzymy na tym Forum żadnych ankiet - zwiększa to transfer danych i ogranicza dostępność Forum dla pozostałych Użytkowników.

 20. Uprzejmie proszę nie cytować CAŁYCH postów, źle to wygląda optycznie i merytorycznie. A jeszcze gorzej się czyta.

 21. Posty nie spełniające powyższych zasad będą kasowane.

 22. Za nieprzestrzeganie zasad regulaminu stosuje się ostrzeżenia. Trzecie ostrzeżenie - Użytkownik zostaje skreślony na zawsze z listy użytkowników Forum.

 23. Admin zastrzega sobie prawo dowolnego skracania, edytowania, przesuwania tematów i postów w obrębie Forum oraz ich łączenia / dzielenia.

 24. Admin zastrzega sobie możliwość publikowania i udostępniania dla osób trzecich tekstów z Forum, w tym w formie drukowanej i elektronicznej.

 25. Użytkownik jest zobowiązany do systematycznego śledzenia zmian w Regulaminie Forum.

Jeśli akceptujesz powyższe zasady - serdecznie zapraszam do dyskusji!

Admin Polanestu.