Górnośląska Szkoła Ultrasonografii - szereg kursów poświęconych wykorzystaniu technik USG w anestezji regionalnej i intensywnej terapii. Członek Wspierający Polskiego Stowarzyszenia Znieczulenia Regionalnego i Leczenia Bólu.
 

Szkolenia, kursy, konferencje - kalendarium 2017

Wpisy w poniższym terminarzu są ułożone w sposób chronologiczny, tak jak będą się odbywały w trakcie roku kalendarzowego. Zachęcam organizatorów do nadsyłania zgłoszeń, a uczestników do dzielenia się swoimi wrażeniami i uwagami na naszym Forum Dyskusyjnym. Wszelkie recenzje kursów - są mile widziane i wręcz pożądane :)

2017

  1. Nieustająco zapraszamy do SPA ;) (SPA, czyli Sobotnie Poranki Anestezjolgów). Comiesięczne spotaknia mazowieckich anestezjologów - każda pierwsza sobota miesiaca. Klub Medyka, Oczki 1, Warszawa. W najblizszym czasie: 5. maja 2017 - Otyłość w anestezjologii. Admin Poleca wykład ze względu na planowna obecność dra Marcina Możanskiego, który omówi zasady prowadzenia "opioid free  anesthesia". Gorąco polecam!!

  2. V. Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa – Cedzyna 2017. 19. - 21. maja 2017. Cedzyna k. Kielc.

  3. XVII. Konferencja "Anestezjologia i Intensywna Terapia II dekady" 17.- 19. maja 2017. Jachranka.

  4. CEEA Ośrodek Poznański: Znieczulenie do wybranych typów zabiegów. CEEA. 10. - 12. maja 2017. Kobylnica k. Poznania.

  5. IV. Konferencja Edukacyjna "Zaburzenia krzepnięcia w praktyce na podstawie przypadków klinicznych". 4. marca 2017. Warszawa.

Informacja dla organizatorów szkoleń

Jeśli organizujesz jakiekolwiek szkolenie - daj znać o tym do Polanestu, chętnie zamieszczę tutaj ogłoszenie o tym fakcie.

Jak zorganizować konferencję? Antyporadnik.

Na pewno niejednokrotnie zastanawiałeś się, jak zorganizować szkolenie (zjazd, konferencję...), którą uczestnicy zapamiętaliby do końca życia? Nasz Antyporadnik podpowie Ci, jak tego dokonać...

Jak zorganizować konferencję anestezjologiczną, którą uczestnicy będą jeszcze długo pamiętać... ?