Krótki kurs obsługi serwisu

polanest.prv.pl

Wpisy do anestezjologicznej bazy adresów e-mailowych, zgłoszenia nowych stron o tematyce an lub it oraz wszelkie materiały nadesłane do Polanestu są zamieszczane / uzupełniane w serwisie w miarę mojego wolnego czasu - proszę więc o cierpliwość!

Edukacja - tutaj znajdziesz wszelakie materiały o charakterze edukacyjnym.

Twoja strona uległa aktualizacji? Świetnie, na to wszyscy czekali! Wzmianka aktualizacyjna ukaże się do końca danego miesiąca, ważna jest tylko przez okres jednego miesiąca. Później ulega skasowaniu. Wniosek: swoje strony należy nieustająco aktualizować...

Chciałbyś świat o czymś zawiadomić, wysłać zawiadomienie o kursie, szkoleniu, może coś interesującego się wydarzyło? A może masz pomysły, co powinno znajdować się w PolAneście? Jeżeli tak, to wypełnij formularz-ogłoszenie.

Weź pod uwagę, że jest to serwis wyłącznie dla anestezjologów. Nie będą przyjmowane ogłoszenia typu: "Piszę pracę specjalizacyjną o..., szukam materiałów - pomóżcie!!!" Do tego służy Medline i inne bazy medyczne.

Katalog-opisy stron. Znajdziesz tutaj krótkie opisy polskich stron anestezjologicznych.

Co słychać w świecie anestezjologów? Tutaj znajdują się wszelkie ogłoszenia i sprawy bieżące.

Swoje poglądy i opinie możesz wymienić w Forum Dyskusyjnym. Forum to zbiór tematów-wątków, gdzie każdy może stworzyć własny, nowy temat-wątek lub też wypowiadać się co do już poruszonych tematów-wątków. 

Jak się zarejestrować na Forum?

  • Aby zostać użytkownikiem Forum Polanestu należy wejść na Polanest www.polanest.pl i wybrać link Forum, następnie należy:

  • Po wejściu na Forum musisz się poddać procesowi rejestracji: wpisać odpowiednie dane (DOKŁADNIE I UWAŻNIE) w odpowiednie rubryki. Wybierasz swój login i hasło. Po zakończeniu wpisywania danych klikasz przycisk wyślij. 

  • Oprócz powyższego musisz wypełnić WSZYSTKIE polecenia zawarte tutaj. Jeśli tego nie uczynisz - nie zostaniesz zarejestrowany i nie będziesz mógł wejść na Forum.

  • Przy każdych następnych odwiedzinach forum musisz wpisać wybrany login i hasło w odpowiednie rubryki.

  • W przypadku, gdy automat Forum wyświetla komunikat "zły kod aktywacji" lub "zły kod", wtedy wyczyść w komputerze cookies i dokonaj rejestracji raz jeszcze

 

W Polaneście znajdziesz dział Użytki, a w nim garść praktycznych schematów i programów, które mogą przydać Ci się w codziennej pracy. Dla Twojej wygody większość z nich jest już spakowana WinZipem.

W naszym serwisie znajduje się kilka ciekawych sond, opisujących otaczająca nas rzeczywistość szpitalną. Zagłosuj! Możesz również stworzyć własną sondę o tematyce anestezjologicznej.

Możesz również wpisać się do naszej bazy adresów e-mailowych.

Jeśli szukasz adresów firm zajmujących sie an i it - Polanest służy Ci pomocą. Logistyka zawiera większość adresów stron i e-maile firm działających na polskim rynku.

Serwis najlepiej przeglądać w przeglądarce Internet Explorer 5.1 i wyższe, w rozdziel. 600 x 800, High Color (16-bit), wielkość czcionki w Internet Explorerze najlepiej ustawić na "mniejsza".

NOTA PRAWNA.

  • Autor serwisu nie będzie ponosił odpowiedzialności prawnej za publikowane tutaj materiały.

  • Wszelkie materiały są zamieszczane wyłącznie na odpowiedzialność osób je przesyłających. W szczególności autor serwisu nie będzie ponosił odpowiedzialności za treści, których stosowanie mogłoby doprowadzić do powstania szkód o charakterze medycznym.

  • Autor serwisu zastrzega sobie prawo do skracania treści publikowanych materiałów.

  • Przesłanie do serwisu jakiegokolwiek materiału (ogłoszenia, komunikatu, zawiadomienia, etc. Także e-maila!) jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publikację i upublicznienie, chyba że będzie to zaznaczone inaczej.

  • Proszę o jednoznaczne określenie, kto jest autorem (ewentualnie do kogo należą prawa autorskie) przesyłanego materiału! Pozwoli to uniknąć wielu przykrych nieporozumień.

 

 

 

 

Zgłoszenie nowej strony

 

Adres Twojej strony:
Tytuł Twojej strony:
Czy strona kogoś reprezentuje? Oddział? Osobę prywatną? Firmę?
E-mail do osoby prowadzącej stronę:
Krótki opis Twojej strony:
Co jest na Twojej stronie szczególnie interesującego?

      

powrót

Co się zmieniło na Twojej stronie?

 

Adres strony
Tytuł strony
Co uległo uaktualnieniu?
Masz jakieś uwagi?

   

      powrót

 

Co u Ciebie słychać? Czy chciałbyś świat o czymś poinformować? Jeśli tak, to wypełnij poniższe pola.

*) pola wymagane. Jeśli nie chcesz, aby podawać Twoje personalia w serwisie - zaznacz to.

Treść:

Imię i nazwisko*:      

Twój e-mail*     

   

góra strony

 

Bannermania